22 czerwca 2017

O mnie

Daniel Plawgo

Cześć! Nazywam się Daniel Plawgo i witam Ciebie na moim blogu.

Na co dzień zajmuje się programowaniem w .NET. W tym momencie jestem odpowiedzialny za tą technologię w olsztyńskim oddziale firmy SoftwareHut, gdzie poza programowaniem zajmuje się różnymi innymi inicjatywami (np. prowadząc darmowe warsztaty).

Od wielu lat jestem związany z społecznością Microsoft. Początkowo byłem Student Partnerem i prowadziłem grupę .NET Eastgroup na Wydziałe Matematyki i Informatyki UWM. Później byłem Student Consultantem odpowiedzialnym za studenckie grupy .NET z północnej Polski. A obecnie już od prawie 10 lat prowadzę zawodową grupę .NET OLMUG (https://www.meetup.com/ol-mug/) u nas w Olsztynie.

Poza samym programowaniem uwielbiam również dzielić się moją wiedzą. Robię to na różne sposoby. Od prowadzanie prezentacji, poprzez prowadzenie komercyjnych szkoleń, wspierania zespołów w ich pracy, przygotowaniu darmowego kursu z Visual Studio, kończąc na prowadzeniu tego bloga. Jeśli jestem w stanie w jakis sposób Ci pomóc, to daj znać. Poniżej znajdziesz formularz kontaktowy.

Mam nadzieje, że na moim blogu znajdziesz dużo ciekawych i przydatnych informacji. Jeśli chciałbyś, abym poruszył jakiś konkretny temat, który Ciebie interesuje, to daj mi znać. Zależy mi przede wszystkim, aby tematy poruszane na blogu były dla Ciebie przydatne.

Możesz mnie znaleźć na różnych portalach:

https://www.linkedin.com/in/daniel-plawgo/

https://www.facebook.com/daniel.plawgo

https://www.facebook.com/blogDanielPlawgo

https://github.com/danielplawgo

Kontakt

Zapraszam do kontaktu za pomocą poniższego formularza.

    Imię i nazwisko (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Temat

    Treść wiadomości